Вивчайте норвезьку чи українську мову з додатком New Amigos

New Amigos базується на однойменній настільній грі та є гейміфікованим способом вивчення мов. Завантажте додаток безкоштовно!

Грайте аби розмовляти

Створіть свій профіль і почніть грати самостійно або разом з кимось. У відео ми покажемо вам, як грати самостійно у Грі для учня. Або грати як два україномовних гравці, щоб вивчити норвезьку, або україномовний і норвежськомовний гравці між собою та вивчати мову один одного! 

Почніть говорити норвезькою

New Amigos має матеріали для всіх рівнів, незалежно від того, чи ви новачок, чи вже знаєте деякі слова та речення.

Як вивчати мову

Гра спрямована на повторення та запам'ятовування слів і виразів із повсякденного вжитку. Гра складається з 2 простих раундів та фінального раунду. Ви виграєте мовні картки, перекладаючи їх правильно. Те, що ви не вивчили, буде повторюватися, доки не запам’ятаєте. Грайте регулярно, і незабаром ви зможете базово розмовляти норвезькою!

Додаткові опції

Зберігайте свої бали і стежте за своїм прогресом у розділі Мій профіль. Переглядайте сторінку учасників і додавайте друзів! Спілкуйтесь українською та норвезькою мовами, за допомогою текстових та голосових перекладів обох мов. Експериментуйте, записуючи відео з власними фразами іноземною мовою та діліться записами з друзями!

Завантажити 

New Amigos

Почніть грати та вивчати мову зараз...

Гра визнана Європейським Союзом за свою здатність створювати збалансовані відносини та взаєморозуміння - два важливі елементи для чудової інтеграції. Також вона має високу оцінку наряду з іншими іграми та доступна гравцям з різними мовними рівнями 0-B1.

Вивчайте норвезьку за допомогою програми New Amigos

Нагороди NewAmigos

Нагороди NewAmigos

Про нас

New Amigos Norge AS розробляє та постачає настільні та цифрові мовні ігри. Ми віримо, що мова - це  ключ до розуміння інших культур і пошуку друзів. Компанія працює як соціальне проект, і весь прибуток інвестується в нові мовні версії.

 

Адреса

95442004
Норвегія 
0354 Осло

Bergsliensgt. 2

Розсилка

Підпишіться на нашу розсилку, щоб дізнаватися більше про New Amigos.

Підписатися